į pradžią  |  turinys  |  susisiekite

KLEIBERIT produktai » Montažiniai klijai spausdinti

KLEIBERIT SUPRATAC 569

Ypatingo stiprumo universalūs konstrukciniai klijai poliuretano pagrindu. Klijai kietėja reaguodami su drėgme.
Panaudojimas
Medienos, metalo, betono, putų polistirolo ir kitų statybinių medžiagų klijavimas.
Privalumai
Labai aukštas atsparumas vandeniui ir temperatūrai (D4 (EN204) klasė);
Nesudėtingas naudojimas, klijai vieno komponento;
Labai gerai tinka porėtų medžiagų klijavimui.

Kietėdami klijai truputį plečiasi, kas labai naudinga, pavyzdžiui, įtvirtinant metalinius strypus skylėse betone ar medienoje.
Atviras klijų išlaikymas iki 5min, suspaudimo laikas apie 1 val (kai aplinkos temperatūra +20°C) Tolesnis apdirbimas galimas po 2-4 val.
Įpakavimas: 310ml


KLEIBERIT SUPRACON 568

Greiti ir tvirti universalūs klijai poliuretano pagrindu. Atsparūs vandeniui pagal (D4 (EN204) klasė), temperatūrinis atsparumas pagal WATT 91 (-30°C iki +80°C,trumpalaikis iki +100°C). Puikiai užpildo siūles ir įtrūkimus, be tirpiklių, neveikiami korozijos, bekvapiai, klijų siūlė truputį gelsva, elastinė.
Panaudojimas
Klijavimas, fiksavimas, remontas ir montavimas su dideliu pradiniu stiprumu, pavyzdžiui, durų, langų, laiptų. Panaudojimas vidaus apdailoje, sausoje statyboje, sanitarinėje, šildymo technikoje, elektros instaliacijos darbuose, metalų klijavime, akustikoje.
Privalumai
Puikus sukibimas su beveik visomis statybinėmis medžiagomis, tokiomis kaip mediena, medienos gaminiai, betonas, mūras, tinkas, cementas, keramika, marmuras, akmuo, kietų putų polistirolas, organinis stiklas, poliuretanas ir daugelis metalų (taip pat varis, nerūdyjantis plienas ir aliuminis). Nenaudojamas ant polietileno, silikono, riebalų ir pan.
Šie klijai kietdami taip pat truputį plečiasi.

Atviras klijų išlaikymas apie 4 minutės, suspaudimas 15-30 minučių.
Įpakavimas: 310ml išspaudžiamas indelis.


KLEIBERIT SUPRACRAFT 566

Labai elastingi, greitai kietėjantys poliuretaniniai klijai - hermetikas. Klijų kietėjimas vyksta reakcijos su oro drėgme dėka. Klijai atsparūs vibracijai ir korozijai, galimas dengimas įvairiais lakais, dažais.

Panaudojimas
Metalo, skardos, plastiko, natūralaus akmens, medžio, keramikos, plytų, betono ir kitų medžiagų klijavimas ir sandarinimas.

Galimas atviras klijų išlaikymas apie 1 val. Galutinis suklijavimo stiprumas pasiekiamas maždaug po 24 val.
Atsparumas temperatūrai nuo -40°C iki +90°C (trumpalaikis iki +120°C ).
Klijai atsparūs vandeniui, jūros vandeniui, kalkiniam vandeniui, skystoms valymo priemonėms, silpnoms rūgštims ir šarmams, benzinui, spiritui, tepalams ir riebalams.

Galimos klijų spalvos - juoda, pilka, balta.
Įpakavimas: 310ml išspaudžiamas indelis.


KLEIBERIT SUPRAFIX 126
Kontaktinio veikimo klijai kaučiuko pagrindu.

Panaudojimas
Įvairių medinių apdailos medžiagų - palangių, grindjuosčių, lentelių, plastiko (išskyrus polistirolą) plokščių klijavimas.
Plytelių, skardos, kietų putų (išskyrus putų polistirolą), asbestcemenčio ir kitų sintetinių medžiagų tvirtinimas prie įgeriančio pagrindo - akmens, mūro, betono, gipso, tinko ir pan.
Privalumai
Didelis pradinis lipnumas;
Sendami netampa trapūs;
Tepamas vienas paviršius;
Atsparūs alifatiniams angliavandeniams, spiritiniams tirpalams, vandeniui, silpniems šarmams ir silpnoms rūgštims.

Atviras klijų išlaikymas priklausomai nuo užtepto storio 5 - 10 min.
Galutinis atsparumas po 24 valandų.
Atsparumas temperatūrai nuo -40°C iki +85°C.
Spalva - dramblio kaulo.
Klijų išeiga priklauso nuo užtepimo būdo.

Klijuojami paviršiai turi būti sausi, be dulkių ir nuriebalinti. Nedideliems paviršiams užtenka patepti pakraščius ir įstrižaines. Didelius plotus sutepti juostelėmis kas 5-10cm. Klijuojamus paviršius per 5- 10min sudėti ir stipriai suspausti. Užtepus klijų juostelę, jos paviršiuje susidaro plėvelė, kurią būtina suardyti pritrinant vieną klijuojamą dalį į kitą (laikinai perstumiant). Taip pat galima užtepti klijus ant vieno paviršiaus, suspausti klijuojamas dalis, perkeliant klijus ant kitos dalies ir vėl išskirti. Po 5-10 min tiksliai sujungti ir stipriai suspausti.
Neklijuoti žemesnėje nei +5°C temperatūroje.

Įpakavimas: 310ml išspaudžiamas indelis